رفتن به محتوای اصلی

همکاری با ایران نگری

No votes have been submitted yet.

حامی رسانه ای

در صورتی که به دنبال مکانی برای ثبت اخبار و اطلاعیه های مربوط به فعالیت های فرهنگی خود هستید، ایران نگری این امکان را برای شما فراهم می آورد. برای این که ایران نگری حامی رسانه ای شما شود، ابتدا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما برای ایران نگری ارسال کنید. در این درخواست حتما اطلاعات کامل خود را ذکر کنید و آدرس وب سایت و شبکه های اجتماعی خود را نیز در صورت وجود ذکر کنید تا بررسی شود. پس از بررسی، پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد. در صورت مورد تایید بودن فعالیت شما توسط ایران نگری یک صفحه اختصاصی برای شما ساخته خواهد شد و از آن پس تمام محتوای ارسالی شما برای ایران نگری در این صفحه در دسترس خواهد بود. کافیست تا آدرس این صفحه را به کاربرانتان بدهید تا بتوانند تمام اخبار شما را در این صفحه مشاهده کنند.

برای ارتباط با ما و ارسال فایل ها و محتوا از فرم تماس با ما استفاده کنید.

قوانین حامی رسانه ای

 • فرد، سازمان و یا موسسه ای که درخواست می دهد و صاحب محتوا است از این پس رسانه نامیده می شود.
 • رسانه حتما باید در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی خود، با ذکر نام و لوگوی ایران نگری و درج لینک به صفحه اختصاصی خود در ایران نگری به کاربران خود اعلام کند که اخبار و اطلاعیه های رسانه از این پس در صفحه اختصاصی رسانده در ایران نگری هم در دسترس خواهد بود.
 • ایران نگری هیچ مسئولیتی در قبال محتویات محتوای ارسالی رسانه ندارد.
 • وظیفه تولید محتوا بر عهده خود رسانه است. ایران نگری تنها محتوا را بررسی کرده و برخی ایرادات نگارشی ابتدایی را در صورت مشاهده برطرف خواهد کرد.
 • در صورتی که محتوای ارسال شده از طرف رسانه، خلاف مقررات مصوب فضای مجازی ایران یا مغایر با عرف جامعه باشد و یا مسئولین ایران نگری محتوای ارسال شده را نامناسب تشخیص دهند، ایران نگری هیچ مسئولیتی در قبال قرار دادن آن محتوا در وب سایت نداشته و آن محتوا را در وب سایت قرار نخواهد داد. هم چنین در صورتی که پس از درج محتوا در وب سایت، ایران نگری اخطاری از طرف مسئولین نسبت به قرار دادن آن محتوا در وب سایت دریافت کند، حق دارد آن محتوا را از روی وب سایت حذف کند.
 • ایران نگری می تواند هفته ای تا 3 خبر و اطلاعیه را به صورت رایگان برای هر رسانه کار کند.
 • در مقدار متن هر محتوا محدودیتی وجود ندارد.
 • هر محتوا حتما باید حداقل 1 و حداکثر 3 عکس مرتبط داشته باشد. مسئولیت انتخاب و ارسال عکس های محتوا نیز بر عهده رسانه است.
 • تمامی عکس ها باید به صورت افقی باشند.
 • ابعاد عکس ها نباید از 800 در 400 پیکسل افقی کمتر باشد و حجم هر عکس باید کمتر از 200 کیلوبایت باشد. وظیفه تغییر اندازه و بررسی حجم عکس ها بر عهده رسانه است و در صورتی که حجم عکس بیشتر از 200 کیلوبایت باشد ایران نگری آن عکس را منتشر نخواهد کرد.
 • در صورتی که رسانه محتوای ویدیویی مرتبط با محتوای ارسالی داشته باشد، به شرطی که این فایل ویدیو حجمی کمتر از 50 مگابایت داشته باشد و در آپارات نیز به اشتراک گذاشته نشده باشد، ایران نگری می تواند در صورت تایید محتوای ویدیو آن را نیز در انتهای محتوای ارسالی رسانه کار کند.

ثبت اطلاعات راهنمایان گردشگری

اگر شما راهنمای گردشگری هستید و کارت راهنمای گردشگری معتبر از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارید، ایران نگری این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید نام خود را به عنوان راهنمای گردشگری در وب سایت ایران نگری به ثبت برسانید. به این ترتیب بازدیدکنندگانی که به دنبال راهنمای محلی برای گردشگری می گردند می توانند شما را از طریق وب سایت ایران نگری پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار کنند.

مراحل ثبت اطلاعات راهنمای گردشگری

برای ثبت اطلاعات خود به عنوان راهنمای گردشگری کافیست تا در وب سایت ایران نگری ثبت نام کنید. در هنگام ثبت نام، ابتدا تب اطلاعات عمومی را پر کنید. می توانید هر توضیحی درباره خوتان را نیز در بخش درباره من وارد کنید. سپس در بالای صفحه تب اطلاعات راهنمای گردشگری را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به راهنمای گردشگری خود را نیز در آن وارد کنید.

فراموش نکنید که تایید شما به عنوان راهنمای گردشگری منوط به بارگذاری اسکن کارت راهنمای گردشگری شما خواهد بود.

ایران نگری این امکان را فراهم آورده که اطلاعات راهنمایان گردشگری به صورت دو زبانه هم در دسترس بازدیدکنندگان قرار بگیرد تا علاوه بر گردشگران داخلی، گردشگران خارجی نیز بتوانند اطلاعات و راهنمایان مورد نظر خود را در سراسر ایران مشاهده کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنند. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات شما به صورت دو زبانه هم در دسترس قرار بگیرد حتما ترجمه متن درباره من را نیز در انتهای متن فارسی قرار دهید تا تیم ایران نگری کار ترجمه پروفایل شما را انجام دهد.

مزایای ثبت اطلاعات راهنمای گردشگری

 • ثبت اطلاعات راهنمای گردشگری در پایگاه جامع اطلاعات راهنمایان گردشگری در وب سایت ایران نگری
 • امکان ثبت و مشاهده پروفایل راهنمای گردشگری به صورت دو زبانه
 • قابلیت جستجوی در میان راهنمایان گردشگری با فیلترهای مختلف
 • قابلیت ثبت دیدگاه در زیر محتواهای ایران نگری به عنوان راهنمای گردشگری
 • معرفی راهنمایان گردشگری استان ها در صفحات استانی (به زودی)
 • ثبت راهنمایان گردشگری در موتورهای جستجو